Novinky

Procesorové jednotky pro modulární automaty řady CJ2

Inovace jednotek řady CJ1 s důrazem na zvýšení rychlosti zpracování, zvětšení paměti programu i dat a rozšíření možností komunikací. Více informací v on-line katalogu.

Frekvenční měniče řady RX s vektorovým řízením pro výkony do 132 kW

Frekvenční měniče s vektorovým řízením pro výkony motoru 0,4 - 132 kW. Záběrový moment 200% přo 0,3 Hz v otevřené smyčce, plný moment při 0 Hz v uzavřené smyčce. Více informací v on-line katalogu.

Frekvenční měniče řady MX2 pro automatizaci strojů

Měniče s vektorovým řízením s vynikajícími charakteristikami. Možnost momentového řízení v otevřené smyčce, množství užvatelských funkcí. Více informací v on-line katalogu.

Servopohony řady SmartStep 2

Ultrakompaktní servopohony, vycházející z řady SmartStep. Ideální pro jednoduché aplikace s důrazem na nízkou cenu a rychlé uvedení do provozu. Více informací v on-line katalogu.

Kompaktní frekvenční měniče řady JX

Nová řada kompaktních frekvenčních měničů pro V/f řízení v otevřené smyčce. Řada inovací - funkce PID regulátoru, zabudovaný EMC filtr, integrované komunikační rozhraní Modbus, funkce automatické úspory energie a další. Více informací v on-line katalogu.

Programovatelné automaty řady CP1E

Ekonomická řada kompaktních automatů, odvozená z řady CP1L. Omezená funkčnost při zachování vysoké flexibility a výkonu. Více informací v on-line katalogu.

Modul pro řízení polohy Trajexia na bázi automatu CJ1

Kompaktní jednotka pro řízení polohy CJ1W-MCH72. Vychází z modulárního systému Trajexia. Zabudovaný port pro sběrnici Mechatrolink II, integrované digitální vstupy / výstupy, integrovaný port pro externí n-kodér. Možnost řízení až 30 os. Vhodný pro OEM výrobce.

Kompaktní grafické terminály NQ s funkčními klávesami

Řada ekonomických grafických programovatelných terminálů. Dotykově citlivé displeje 3,5" / 3,8" / 5,7 " doplněny funkčními klávesami. Provedení displejů STN barevné nebo monochrom nebo TFT podsvícené, 320 x 240 bodů. Více informací v on-line katalogu.